اتوبوس مدرسه Howen VSS

صفحه اصلی>اتوبوس مدرسه Howen VSS


Schoolbus77Exterior_副本.jpg


Howen VSS اتوبوس مدرسه


شرح


Howen اتوبوس مدرسه VSS یکی از حرفه ای ترین راه حل خودرو برای اتوبوس مدرسه در جهان است. آن را فراهم می کند نه تنها نظارت خدمات اما همچنین نظارت بر جنبه های مختلف داخل و خارج از اتوبوس مدرسه از جمله رانندگان و دانش آموزان. پدر و مادر اتوبوس مدرسه محل و ویدیو زمان واقعی از طریق Howen APP برای اتوبوس مدرسه را بررسی می کند. از سوی دیگر مدیران و مدرسه به Howen سیستم مدیریت محتوای حرفه ای برای نظارت بر وضعیت schoolbuses و رانندگان که بسیاری از تصادفات جلوگیری می تواند رخ دهد استفاده کنید.


علاوه بر این، تابع NFC برای ثبت اطلاعات دانش آموزان در دسترس است و تمام اطلاعات می تواند به سرویس دهنده برای چک کردن آپلود شده. با استفاده از Howen اتوبوس مدرسه VSS در سیستم مدیریت محتوای گزارش به مدارس یا مدیران برای تحقیقات بیشتر و یا عامل داده می شود. تماس برای اطلاعات بیشتر لطفا با Howen فناوری شرکت، آموزشی ویبولیتینimage.png

پروژه اتوبوس مدرسه با Howen MDVR


درباره HOWEN

 

       تامین کننده و ارائه دهنده راه حل جامع برای VSS (سیستم های امنیتی خودرو) در چین، منجر به R&D تولید و فروش از VSS خودرو خدمات سیستم (سیستم مدیریت محتوا, DVR موبایل، mdt به روز، دوربین های خودرو) اختصاص داده شده و نظارت خودرو محصولات مرتبط.

       با حسن شهرت با کیفیت بالا مقرون به صرفه بودن سرویس های سفارشی و پشتیبانی حرفه ای، محصولات و سیستم های HOWEN را به طور گسترده ای شده است در بسیاری از صنایع مانند هتل, آموزش, بیمارستان استفاده پلیس اتومبیل حمل و نقل عمومی، تدارکات، مدرسه اتوبوس و تاکسی و روغن کامیون کسب و کار در بیش از 60 کشور جهان مانند انگلستان، ایالات متحده آمریکا، استرالیا، کانادا، مالزی، اندونزی، مکزیک، ایتالیا، استرالیا، روسیه، هند، نیجریه، امارات، شیلی، سنگاپور و قطر و غیره.