APP موبایل برای خودرو DVR

صفحه اصلی>محصول> HOWEN Pofessional VSS CMS > نرم افزار مدیریت مرکزی

APP موبایل برای خودرو DVR

موبایل APP برای CMS.Mobile APPHowen Technologies به تازگی با نام تجاری جدید برنامه موبایل برای مشتری CMS، میوه تیم تیم ماه از مهندسان نرم افزار Howen، طراحان UE و UI منتشر شده است. بر اساس Howen CMS C...

APP موبایل برای خودرو DVR

APP موبایل برای CMS

APP موبایل


Howen Technologies به تازگی با نام تجاری جدید برنامه موبایل برای CMS Client عرضه کرده است، میوه تیم تیم ماهان از مهندسان نرم افزار Howen، طراحان UE و UI.

بر اساس ساختار Howen CMS C / S و پلت فرم مدولار HW-VMS، برنامه جدید با چندین ویژگی ابتکاری متولد شده است که شما را با UI کامل دوستانه، انتقال ویدئوی روان و مدیریت راحت تر به ارمغان می آورد.


نام دامنه ورود هزینه صرفه جویی در IP ثابت


برنامه جدید یکی از چند نرم افزار تلفن همراه CMS است که از ورود دامنه پشتیبانی می کند. اکنون شما می توانید یک نام دامنه رایگان با IP پویا حتی بدون درخواست یک IP عمومی ثابت دریافت کنید. این به شما یک هزینه بزرگ را ذخیره خواهد کرد.


فقط کلیک کنید تا به جستجوی سریع در دستگاه آنلاین بپردازید4 ماژول مشاهده، 5 مدیریت عملکرد


فهرست خودرو، محل سکونت

نمایش زنده، ضبط

وسیله نقلیه را انتخاب کنید، ضبط، عکس فوری،

کنترل صوتی، کنترل PTZ (به زودی در دسترس است)نقشه آنلاین آشكار برای ردیابی GPSعملکرد غنی از عکس فوری و ضبط ویدئو


 

اکنون! برای گرفتن اولین تجربه، QR یا CMS قهرمان را در Google Play اسکن کنید. (به زودی IOS و ویندوز موبایل)


فن آوری هایون به عنوان یکی از بهترین برنامه های موبایل برای تولید کنندگان و تامین کنندگان وسایل نقلیه DVR معروف به تولید با کیفیت بالا و جدیدترین برنامه تلفن همراه برای DVR می باشد. محصولات ما دارای گواهینامه FCC، CE و EMARK است و با قیمت رقابتی فروخته می شود. دریغ نکنید که یکی را با کارخانه حرفه ای خود خریداری کنید.

APP موبایل

Hot Tags: برنامه تلفن همراه برای دستگاه های DVR خودرو چین، تامین کنندگان، کارخانه، با کیفیت بالا، قیمت، بهترین، جدیدترین، CE، FCC، صدور گواهینامه EMARK، برنامه تلفن همراه CMS برای وسیله نقلیه، برنامه تلفن همراه برای مشاهده تصویر خودرو از راه دور، برنامه تلفن همراه CMS برای DVR تلفن همراه
محصولات مرتبط